Location : Home > A > ASTMHTD-66.666MHZ-AR-E
ASTMHTD-66.666MHZ-AR-E
TZMC22-M-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 22V 500MW SOD80
TZMC22-M-18 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TZMC22-M-18 NEW 89210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TPC8036-H(TE12L,QM Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 18A 8-SOIC
CDBB140SLR-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A DO214AC
CDBB140SLR-HF Comchip Technology 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CDBB140SLR-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=40V IO=1A EKT Electronics Co., Ltd
CDBB140SLR-HF IC 39990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBB140SLR-HF NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VS-50WQ03FNTR-M3 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 5.5A DPAK
VS-50WQ03FNTR-M3 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-50WQ03FNTR-M3 NEW 78710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS12P3L-M3/86A Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 12A TO277A
SS12P3L-M3/86A VISHAY 54550 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
SS12P3L-M3/86A Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RBR5L30ATE25 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS
7697 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole
7697 Electronics 27819 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7697 Semiconductor 19155 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7697 STOCK 46990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
V703315100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V703315100J0G Amphenol FCI 147620 2016+ 381 TB SOCKET RA Unitronix Electronics Limited
V703315100J0G IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V703315100J0G NEW 98090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1888880000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1888880000 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1888880000 Weidmuller 147870 2016+ LSF-SMT 5.08/08/135 3.5 BK Unitronix Electronics Limited
1-5645955-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.014" ~ 0.026" (0.36mm ~ 0.66mm) No Tail Solder
1-5645955-1 IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-5645955-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
160450-3 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated