Location : Home > A > AST3TQ-V-15.360MHZ-28
AST3TQ-V-15.360MHZ-28
Share on FacebookShare on Facebook
AST3TQ-V-15.360MHZ-28 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
AST3TQ-V-15.360MHZ-28 OSC VCTCXO 15.36MHZ LVCMOS SMD 87650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F1921XIKR Crystals and Oscillators Crystals 19.2MHz ¡À10ppm Crystal 8pF 300 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F1921XIKR CTS-Frequency Controls 57369 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F1921XIKR CTS-Frequency Controls 89090 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F1921XIKR CTS-Frequency Controls 89090 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 8PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7S12077001 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 12pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
1976910000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 135¡ã Through Hole
1976910000 Weidmuller 157170 2016+ SC 3.81/04/135F 3.2SN GN BX Unitronix Electronics Limited
0395045005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)