Location : Home > A > ASSVP1-D12
ASSVP1-D12
Share on FacebookShare on Facebook
ASSVP1-D12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASSVP1-D12 OSC PROG 2.5V 50PPM DWN SPRD SMD 140190 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASSVP1-D12 OSC PROG 2.5V 50PPM DWN SPRD SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASSVP1-D12 OSC PROG 2.5V 50PPM DWN SPRD SMD 87730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASSVP1-D12 OSC PROG 2.5V 50PPM DWN SPRD SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
514-83-652M35-001148 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET BGA 652POS GOLD
514-83-652M35-001148 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-83-652M35-001148 Preci-Dip 147390 2016+ CONN SOCKET BGA 652POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-83-652M35-001148 Preci-Dip 288990 2016+ CONN SOCKET BGA 652POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
818-22-016-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 16 Position Spring Piston Connector Through Hole
562002200 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562002200 IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1691280000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691280000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 19POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1691280000 Weidmuller 147310 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691280000 Weidmuller 299010 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1500210000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1500210000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLT 5.08 9POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1500210000 Weidmuller 157660 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1500210000 Weidmuller 297930 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395340123 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
2013391-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
2013391-1 TE Connectivity AMP Connectors 157140 2016+ CONN MOLD REC HSG 32POS R-TYP Unitronix Electronics Limited
2013391-1 TE Connectivity AMP Connectors 277530 2016+ CONN MOLD REC HSG 32POS R-TYP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-1761608-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2-1761608-7 Electronics 26679 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1761608-7 Electronics 26679 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-1761608-7 STOCK 46830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1637030000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 16POS EKT Electronics Co., Ltd
1637030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 16POS SIMEN Electronics Co.,Ltd
1637030000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 5.00MM 16POS TPC Global Service Co.Ltd.
1637030000 Weidmuller 157430 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
0395233413 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1970630000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)