Location : Home > A > ASPI-2510-6R8M-T2
ASPI-2510-6R8M-T2
Share on FacebookShare on Facebook
ASPI-2510-6R8M-T2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASPI-2510-6R8M-T2 2015+ 57669 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ASPI-2510-6R8M-T2 INDUCTOR CHIP 6.8UH 2510 SMD 42245 Abracon 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASPI-2510-6R8M-T2 INDUCTOR CHIP 6.8UH 2510 SMD 47790 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASPI-2510-6R8M-T2 INDUCTOR CHIP 6.8UH 2510 SMD 47790 Abracon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASPI-2510-6R8M-T2 INDUCTOR CHIP 6.8UH 2510 SMD 57669 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FCH47N60_F133 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 47A TO-247
FCH47N60_F133 789456 13+ fenyang electronics co.,ltd
FCH47N60_F133 45578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
FCH47N60_F133 Fairchild 594200 1525+ MOSFET N-CH 600V 47A TO-247 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com