Location : Home > A > ASPI-0418S-1R2N-T3
ASPI-0418S-1R2N-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASPI-0418S-1R2N-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASPI-0418S-1R2N-T3 INDUCTOR POWER MINI 1.2UH 0418 57549 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASPI-0418S-1R2N-T3 INDUCTOR POWER MINI 1.2UH 0418 47550 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASPI-0418S-1R2N-T3 INDUCTOR POWER MINI 1.2UH 0418 47550 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASPI-0418S-1R2N-T3 INDUCTOR POWER MINI 1.2UH 0418 47550 Abracon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N6547 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 400V 15A TO-3