Location : Home > A > ASPI-0418S-150M-T3
ASPI-0418S-150M-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASPI-0418S-150M-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASPI-0418S-150M-T3 INDUCTOR POWER MINI 15UH 0418 46870 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASPI-0418S-150M-T3 2015+ 57209 Abracon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
ASPI-0418S-150M-T3 INDUCTOR POWER MINI 15UH 0418 41785 Abracon 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASPI-0418S-150M-T3 INDUCTOR POWER MINI 15UH 0418 46870 Abracon 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
ASPI-0418S-150M-T3 INDUCTOR POWER MINI 15UH 0418 46870 Abracon 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
B644-2T Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MOD DIODE SCR 42.5A 480V .250"QC