Location : Home > A > ASM12DRMT-S664
ASM12DRMT-S664
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSA43DRMN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS .125 SQ WW
GMM43DREH Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET
EMM43DSEN-S243 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 86POS .156 EYELET
HMM12DSEI-S243 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 24POS .156 EYELET
MP3-2501 Connectors, Interconnects Barrel - Audio Connectors CONN PLUG MONO 2.5MM 2COND
ASC40DRYS-S93 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD
0385408212 Connectors, Interconnects Blade Type Power Connectors CONN PLUG 12POS IN-LINE SLDR
HBC18DEYN Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors FML CRD EDGE .100 36POS DR LOW P
ECM15DTKT-S288 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND
RCM11DRTF-S13 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 22POS .156 EXTEND
EBC35DCMI-S288 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 70POS .100 EXTEND
EEC44DRYN-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 88POS DIP .100 SLD
GSC17DRXN-S734 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD
5145263-6 Connectors, Interconnects Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors 1MM STD EDGE 124 POS