Location : Home > A > ASG2-P-X-B-320.000MHZ
ASG2-P-X-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-P-X-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-P-X-B-320.000MHZ OSC XO 320.000MHZ LVPECL SMD 88090 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N3029DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 24V 1W DO213AB
JANTXV1N3029DUR-1 MICROSEMI 10000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
JANTXV1N3029DUR-1 MICROSEMI 2000 2013+ 1 WATT METAL CASE ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
2-1546723-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-1546723-4 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546723-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN BARRIER BLOCK 2POS 9.53MM TPC Global Service Co.Ltd.
YK31105030J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.300" (7.62mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK31105030J0G Amphenol FCI 157050 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.3 Unitronix Electronics Limited
YK31105030J0G IC 59020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK31105030J0G NEW 97610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776141-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1776141-7 IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1776141-7 TE Connectivity AMP Connectors 156940 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1776141-7 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ TERM BLOCK HDR 7POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS13A10B00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS13A10B00J0G Amphenol FCI 157850 2016+ 750 TB PLU PLU HOOK/BACK Unitronix Electronics Limited
TS13A10B00J0G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS13A10B00J0G NEW 87690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1776394001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1776394001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1776394001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 5POS 180 SN 250RL EKT Electronics Co., Ltd
1776394001 Weidmuller 8000 2012+ HDR 5.08MM 5POS 180 SN 250RL Global Thunder Electronics Co.,Ltd