Location : Home > A > ASG2-D-X-B-320.000MHZ
ASG2-D-X-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG2-D-X-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG2-D-X-B-320.000MHZ OSC XO 320.000MHZ LVDS SMD 88290 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1PMT5925C/TR7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 3W DO216AA
1PMT5925C/TR7 IC 56260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5918E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 1.5W DO204AL
SMAZ5930B-E3/5A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 16V 500MW DO214AC
SMAZ5930B-E3/5A 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMAZ5930B-E3/5A 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMAZ5930B-E3/5A 641165 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SMAZ5930B-E3/5A 11641 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
MMSZ5226B-E3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.3V 500MW SOD123
MMSZ5226B-E3-08 18000 B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
MMSZ5226B-E3-08 12000 stock-samedayshipment B.A.S. ELECTRONIC COMPONENTS
MMSZ5226B-E3-08 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MMSZ5226B-E3-08 NEW 78950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TZMC5V1-GS18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD80
TZMC5V1-GS18 VHY 10357 14-15+ SOD-80MINI-MELF Nego IC Co.Doris@negoic.com
TZMC5V1-GS18 Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TZMC5V1-GS18 originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
AO4946 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 30V 8.6A 8-SOIC