Location : Home > A > ASG-P-X-B-491.520MHZ
ASG-P-X-B-491.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-X-B-491.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-X-B-491.520MHZ OSC XO 491.52MHZ LVPECL SMD 88110 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3EZ14D2/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 14V 3W DO204AL
3EZ14D2/TR12 IC 59230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3EZ11D/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 11V 3W DO204AL
3EZ11D/TR12 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C91P-M-18 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
BZD27C91P-M-18 IC 39090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C91P-M-18 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SMAZ5920B-E3/61 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.2V 500MW DO214AC
SMAZ5920B-E3/61 641165 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SMAZ5920B-E3/61 641165 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SMAZ5920B-E3/61 11641 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SMAZ5920B-E3/61 VISHAY 130000 DO214AC(SM 2013PB WLParts Electronics ltd
NTD4810NH-1G Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 8.6A IPAK
NTD4810NH-1G ON Semiconductor 8000 2012+ MOSFET N-CH 30V 8.6A IPAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NTD4810NH-1G ROHS 49810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0395133005 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
7-1903015-1 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors HDMI Receptacle Connector 19 Position Surface Mount, Right Angle, Horizontal
7-1903015-1 11 NEWORIGINAL GLORY CONNECTOR CO., LTD
7-1903015-1 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7-1903015-1 TE Connectivity AMP Connectors 157410 2016+ CONN RCPT HDMI 19POS SMD R/A Unitronix Electronics Limited
7-1903015-1 TE Connectivity AMP Connectors 297850 2016+ CONN RCPT HDMI 19POS SMD R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416F370X2IKT Crystals and Oscillators Crystals 37MHz ¡À15ppm Crystal 8pF 200 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F370X2IKT CTS-Frequency Controls 31815 1538+ CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT Alphatek Technology Limited
416F370X2IKT CTS-Frequency Controls 57239 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
416F370X2IKT CTS-Frequency Controls 78510 2015+ CRYSTAL 37.000 MHZ 8PF SMT Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
1843172 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1843172 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1843172 Electronics 26720 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1843172 Phoenix Contact 288750 2016+ TERM BLOCK HDR 24POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1789139 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 4 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
1789139 N/A 40 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1789139 Phoenix Contact 157250 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1789139 Phoenix Contact 288190 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1913190000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1913190000 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1913190000 Weidmuller 157870 2016+ LM 5.00/08/90 3.5SN GY Unitronix Electronics Limited
714-87-121-31-008101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Press-Fit
714-87-121-31-008101 Preci-Dip 156990 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-87-121-31-008101 Preci-Dip 277950 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1224 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Nickel 0.093" (2.36mm) Dia