Location : Home > A > ASG-P-V-B-622.08MHZ
ASG-P-V-B-622.08MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-622.08MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-622.08MHZ OSC VCXO 622.08MHZ LVPECL SMD 87950 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TJ15710600J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ15710600J0G Amphenol FCI 157440 2016+ 500 TB PLU PLU UP/SIDE Unitronix Electronics Limited
TJ15710600J0G IC 58580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ15710600J0G NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V714A25100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
V714A25100J0G Amphenol FCI 157870 2016+ 750 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
V714A25100J0G IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V714A25100J0G NEW 99010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395045011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)