Location : Home > A > ASG-P-V-B-491.520MHZ
ASG-P-V-B-491.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-491.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-491.520MHZ OSC VCXO 491.52MHZ LVPECL SMD 87870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N4761A-TP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 75V 1W DO41G
1N4761A-TP Micro Commercial Co 262070 1538+ DIODE ZENER 1W 75V DO41 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
1N4761A-TP Micro Commercial Co (VA) 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1N4761A-TP Micro Commercial Co (VA) 8000 2012+ DIODE ZENER 1W 75V DO41 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1N4761A-TP Micro Commercial Co (VA) 8000 2015+ DIODE ZENER 1W 75V DO41 enkaite Electronics Co., Ltd
GDZ5V1B-HE3-08 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323
GDZ5V1B-HE3-08 NEW 78530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GDZ5V1B-HE3-08 VISHAY 989000 16+ROHS SOD323 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
FDS6911 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 20V 7.5A 8SOIC
FDS6911 38826 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
FDS6911 Distributor 172390 Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
FDS6911 NEW 88750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BUK761R5-40EJ Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
BUK761R5-40EJ IC 38800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BUK761R5-40EJ NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SJPA-D3V Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A SJP
SJPA-D3V IC 40800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SJPA-D3V NEW 87570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395320012 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole