Location : Home > A > ASG-P-V-B-491.520MHZ
ASG-P-V-B-491.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-491.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-491.520MHZ OSC VCXO 491.52MHZ LVPECL SMD 87870 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F192XXCLR Crystals and Oscillators Crystals 19.2MHz ¡À15ppm Crystal 12pF 300 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F192XXCLR CTS-Frequency Controls 57159 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F192XXCLR CTS-Frequency Controls 89110 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F192XXCLR CTS-Frequency Controls 89110 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 12PF SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
OSTOQ133251 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTOQ133251 IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ133251 NEW 78590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ133251 On Shore Technology Inc. 147650 2016+ TERM BLOCK HDR 13POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
ASV2-48.000MHZ-R-L1-T Crystals and Oscillators Oscillators 48MHz HCMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 20mA Enable/Disable
ASV2-48.000MHZ-R-L1-T Abracon LLC 57419 2015+ OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASV2-48.000MHZ-R-L1-T Abracon LLC 62145 1538+ OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD Alphatek Technology Limited
ASV2-48.000MHZ-R-L1-T Abracon LLC 87690 2015+ OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASV2-48.000MHZ-R-L1-T Abracon LLC 87690 2015+ OSC XO 48.000MHZ HCMOS SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
HB24028000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 24 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
HB24028000J0G Amphenol FCI 147540 2016+ 500 TB SPR CLA WL 2WIRES Unitronix Electronics Limited
HB24028000J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HB24028000J0G NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ED02315000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
ED02315000J0G Amphenol FCI 147820 2016+ 381 TB RIS CLA 180D SOL Unitronix Electronics Limited
ED02315000J0G IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ED02315000J0G NEW 97750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SJG020171 Connectors, Interconnects Terminal Junction Systems SIZE 20, STUD MOUNT, SOCKET GROU
SJG020171 Amphenol PCD 146980 2016+ SIZE 20 STUD MOUNT SOCKET GROU Unitronix Electronics Limited
SJG020171 IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SJG020171 NEW 87370 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
73085-0 Pomona Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
280771 Connectors, Interconnects Terminals - Housings, Boots 2 Position Housing Connector Female, Receptacle Natural 0.250" (6.35mm), 0.375" (9.53mm)
280771 TE Connectivity AMP Connectors 147620 2016+ CONN RCPT HSG .250/.375 2POS Unitronix Electronics Limited
280771 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ CONN RCPT HSG .250/.375 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com