Location : Home > A > ASG-P-V-B-320.000MHZ
ASG-P-V-B-320.000MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-320.000MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-320.000MHZ OSC VCXO 320.000MHZ LVPECL SMD 88010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-048-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-048-30-001101 IC 56670 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-048-30-001101 Preci-Dip 147870 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-048-30-001101 Preci-Dip 287690 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
510-83-279-19-081101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 279POS GOLD
510-83-279-19-081101 IC 56810 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-83-279-19-081101 Preci-Dip 147180 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-83-279-19-081101 Preci-Dip 274450 2016+ CONN SOCKET PGA 279POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
853-83-098-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 98 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
4-794618-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
2-1761606-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
2-1761606-9 Electronics 26189 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1761606-9 Electronics 26189 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-1761606-9 TYCO 1592 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T37175-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T37175-20-0 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37175-20-0 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1037460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037460000 Weidmuller 157430 2016+ CONN HEADER 14POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1037460000 Weidmuller 288970 2016+ CONN HEADER 14POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-292173-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
2-292173-7 TE Connectivity AMP Connectors 287990 2016+ CONN HEADER 7POS SMD R/A TIN BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-292173-7 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-292173-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 7POS SMD R/A TIN BLK SIMEN Electronics Co.,Ltd
2-292173-7 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 7POS SMD R/A TIN BLK Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1363-2 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin, Single Post Connectors PC Pin Terminal Connector Through Hole Tin 0.063" (1.60mm) Dia