Location : Home > A > ASG-P-V-B-155.520MHZ
ASG-P-V-B-155.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-155.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-155.520MHZ OSC VCXO 155.52MHZ LVPECL SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5955PE3/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 180V 1.5W DO204AL
1N5955PE3/TR8 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1N5932BP/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 20V 1.5W DO204AL
SI4933DY-T1-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 12V 7.4A 8-SOIC
SI4933DY-T1-E3 NewOrigina 84210 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SI4933DY-T1-E3 VISHAY 79800 2016 SOP-8 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI4933DY-T1-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH DUAL 12V 7.4A 8-SOIC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QS6K21TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2N-CH 45V 1A TSMT6
QS6K21TR R 40000 14-15+ SOT-26 Nego IC Co.Doris@negoic.com
QS6K21TR RoHS 221541 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CD214A-B330LF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 3A SMA
CD214A-B330LF Bourns 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CD214A-B330LF Electronics 27751 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
CD214A-B330LF IC 36640 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CD214A-B330LF NEW 78490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TJ18110300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
TJ18110300J0G Amphenol FCI 157650 2016+ 350 TB PLUGGABLE PLUG Unitronix Electronics Limited
TJ18110300J0G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TJ18110300J0G NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397120003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)