Location : Home > A > ASG-P-V-B-155.520MHZ
ASG-P-V-B-155.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-P-V-B-155.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-P-V-B-155.520MHZ OSC VCXO 155.52MHZ LVPECL SMD 88450 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-83-026-10-273101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-83-026-10-273101 Preci-Dip 146970 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-026-10-273101 Preci-Dip 288150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1513-YWY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1513-YWY Curtis Industries 157370 2016+ CONN BARRIER STRP 13CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
1513-YWY IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
40-0518-10E Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 40POS GOLD
40-0518-10E Aries Electronics 147860 2016+ CONN SOCKET SIP 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
40-0518-10E Aries Electronics 278190 2016+ CONN SOCKET SIP 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40-0518-10E IC 57440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325235-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
1811556 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1811556 IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1811556 Phoenix Contact 147040 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1811556 Phoenix Contact 298710 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
794193-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
794193-1 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
794193-1 IC 38690 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
800-10-014-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
800-10-014-20-001101 IC 57300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-014-20-001101 Preci-Dip 157680 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
800-10-014-20-001101 Preci-Dip 298210 2016+ CONN HDR 14POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794302-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
1-794302-1 TE Connectivity AMP Connectors 157850 2016+ CONN HEADER 2POS VERT PCB TIN Unitronix Electronics Limited
1-794302-1 TE Connectivity AMP Connectors 287710 2016+ CONN HEADER 2POS VERT PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-794302-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1-794302-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 2POS VERT PCB TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd