Location : Home > A > ASG-D-V-B-155.520MHZ
ASG-D-V-B-155.520MHZ
Share on FacebookShare on Facebook
ASG-D-V-B-155.520MHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASG-D-V-B-155.520MHZ OSC VCXO 155.52MHZ LVDS SMD 88850 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5925BRLG Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 10V 3W AXIAL
TS05A15D00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05A15D00J0G Amphenol FCI 147040 2016+ 750 TB PLU PLU WF HOOK/B Unitronix Electronics Limited
TS05A15D00J0G IC 59000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05A15D00J0G NEW 87730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
KV21505300J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
KV21505300J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 508 TB PLU PLU HI/T W/L Unitronix Electronics Limited
KV21505300J0G IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
KV21505300J0G NEW 98290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ECS-330-18-23A-EN-TR Crystals and Oscillators Crystals 33MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)
ECS-330-18-23A-EN-TR ECS Inc 57709 2015+ CRYSTAL 33.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-330-18-23A-EN-TR IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1945229 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1945229 Electronics 25970 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1945229 Phoenix Contact 297990 2016+ TERM BLOCK HDR 15POS VERT 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1777736 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777736 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1777736 Phoenix Contact 146980 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
1777736 Phoenix Contact 298390 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS STR 7.62MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com