Location : Home > A > ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T
ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 77710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 77710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 139890 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 32115 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0791081069 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
853-87-094-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 94 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold