Location : Home > A > ASFLMPC-80.000MHZ-T3
ASFLMPC-80.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-80.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-80.000MHZ-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 42195 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-80.000MHZ-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 98070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-80.000MHZ-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 57619 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-80.000MHZ-T3 OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 98070 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-058-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold