Location : Home > A > ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 139320 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 31545 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 139320 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 56969 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-80.000MHZ-LR-T OSC MEMS 80.000MHZ CMOS SMD 98050 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
814-22-022-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-022-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-022-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-022-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-022-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS DUAL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
831-83-008-64-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
831-83-008-64-001101 Preci-Dip 157190 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-008-64-001101 Preci-Dip 297530 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172233-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm)
172233-1 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
172233-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
0430452219 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount Gold
27466 39614 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
1376135-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole, Right Angle Gold
929700-06-18 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929700-06-18 3M 147220 2016+ CONN HEADER 18POS STR .100 TIN Unitronix Electronics Limited
929700-06-18 3M 287970 2016+ CONN HEADER 18POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com