Location : Home > A > ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 139520 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 31745 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 139520 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 57169 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-75.000MHZ-LR-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-150-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
851-83-026-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
851-83-026-10-001101 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-026-10-001101 Preci-Dip 147850 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-026-10-001101 Preci-Dip 287910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-108-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
326-83-108-41-002101 IC 59850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
326-83-108-41-002101 Preci-Dip 157850 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
326-83-108-41-002101 Preci-Dip 298710 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1691930000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1691930000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 3.5 15POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1691930000 Weidmuller 157040 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1691930000 Weidmuller 297830 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES9P004VFZR1600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Plug Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
ES9P004VFZR1600 IC 40170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES9P004VFZR1600 JAE Electronics 157150 2016+ ES9 4 PIN PLUG Unitronix Electronics Limited
ES9P004VFZR1600 NEW 76810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
61300511021 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
61300511021 WURTH 470 PROGressive TECHnologies EUROPE
61300511021 Wurth Electronics Inc 147240 2016+ CONN HEADER 5 POS RA 2.54 Unitronix Electronics Limited
61300511021 Wurth Electronics Inc 298930 2016+ CONN HEADER 5 POS RA 2.54 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0530471210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole Tin