Location : Home > A > ASFLMPC-72.000MHZ-Z-T
ASFLMPC-72.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-72.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-72.000MHZ-Z-T OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 98790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-72.000MHZ-Z-T OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 41685 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-72.000MHZ-Z-T OSC MEMS 72.000MHZ CMOS SMD 98790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-1437426-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
8-1437426-5 IC 56000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-1437426-5 TE Connectivity AMP Connectors 157550 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
8-1437426-5 TE Connectivity AMP Connectors 297830 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-25 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929984-01-25 3M 298190 2016+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-25 3M 8000 2012+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN EKT Electronics Co., Ltd
929984-01-25 3M 8000 2012+ CONN RCPT 25POS STR .100 TIN TPC Global Service Co.Ltd.
929984-01-25 IC 57840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1723020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1723020000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1723020000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 7.50 10POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1723020000 Weidmuller 147160 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.5MM Unitronix Electronics Limited