Location : Home > A > ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 62045 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 57319 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 87730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 87730 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-66.000MHZ-LR-T OSC MEMS 66.000MHZ CMOS SMD 139670 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0790527 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow
66527-035LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
66527-035LF Amphenol FCI 147440 2016+ CONN RCPT 70POS T/H R/A GOLD Unitronix Electronics Limited
66527-035LF Amphenol FCI 288930 2016+ CONN RCPT 70POS T/H R/A GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
66527-035LF IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-030-10-269101 IC 58740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-10-269101 Preci-Dip 147850 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL DOUBLE Unitronix Electronics Limited
803-87-030-10-269101 Preci-Dip 287910 2016+ SOCKET 7 MM SOLDER TAIL DOUBLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
36-6556-41 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD
36-6556-41 ARIES 2000 2013+ Universal Test Socket Receptacle Protec Engineering (S) Pte Ltd
36-6556-41 Aries Electronics 147120 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Unitronix Electronics Limited
36-6556-41 Aries Electronics 288090 2016+ CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com