Location : Home > A > ASFLMPC-65.000MHZ-T3
ASFLMPC-65.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-65.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-65.000MHZ-T3 OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 87390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-65.000MHZ-T3 OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 57169 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-65.000MHZ-T3 OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 61895 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-65.000MHZ-T3 OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 87390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-262-20-091101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 262POS GOLD
510-87-262-20-091101 IC 56430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-262-20-091101 Preci-Dip 157880 2016+ CONN SOCKET PGA 262POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-262-20-091101 Preci-Dip 278470 2016+ CONN SOCKET PGA 262POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-87-155-41-006101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 55 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-155-41-006101 Preci-Dip 147690 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-155-41-006101 Preci-Dip 288190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-266-41-013101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold