Location : Home > A > ASFLMPC-50.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-50.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-50.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-50.000MHZ-LR-T OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 89130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-50.000MHZ-LR-T OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 31765 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-50.000MHZ-LR-T OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD 89130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387106624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
833-83-078-10-457101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 78 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
39500-0019 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
39500-0019 Electronics 26930 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
39500-0019 IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
39500-0019 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
39500-0019 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
325232-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws