Location : Home > A > ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T
ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 57349 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 79150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-48.000MHZ-Z-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 139700 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395210014 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole