Location : Home > A > ASFLMPC-48.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-48.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-48.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 78650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 62565 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-48.000MHZ-LR-T OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD 78650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387401304 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate