Location : Home > A > ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 56959 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 61685 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 89130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-40.000MHZ-LR-T OSC MEMS 40.000MHZ CMOS SMD 89130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38235-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38235-17-0 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38235-17-0 NEW 98870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
814-22-028-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 28 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-028-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-028-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-028-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS DUAL .430 SMD EKT Electronics Co., Ltd
814-22-028-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 28POS DUAL .430 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0399400721 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Barrier Strip 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
0022282304 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin