Location : Home > A > ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 61985 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 139610 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 57259 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 87710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-32.768MHZ-LR-T OSC MEMS 32.768MHZ CMOS SMD 87710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325332-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws