Location : Home > A > ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T
ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 88710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 57859 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 62585 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-18.432MHZ-LR-T OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD 88710 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3048823 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Gray
3048823 Phoenix Contact 147340 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3048823 Phoenix Contact 288910 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-117-01-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-117-01-G-S IC 58790 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-117-01-G-S NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSW-117-01-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN RCPT .100 17POS SNGL GOLD TPC Global Service Co.Ltd.
803-83-070-10-269101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
24-6556-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6556-21 ARIES 2000 2013+ Universal Test Socket Receptacle Protec Engineering (S) Pte Ltd
24-6556-21 Aries Electronics 147850 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6556-21 Aries Electronics 297950 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
317-83-123-01-687101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-83-123-01-687101 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-83-123-01-687101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
430611-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430611-14-0 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0436500602 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
43650-0604 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
43650-0604 Electronics 26269 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
43650-0604 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
43650-0604 MOLEX6 10000 16+ 3.00mm(.118)PitchMicro-Fit3.0 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com