Location : Home > A > ASFLMPC-16.000MHZ-T3
ASFLMPC-16.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 57279 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 62005 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387244007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 7 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws