Location : Home > A > ASFLMPC-16.000MHZ-T3
ASFLMPC-16.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 57279 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 62005 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-16.000MHZ-T3 OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD 88410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1689960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 4 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1689960000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1689960000 Weidmuller 146950 2016+ TERM FEED-THRU DUAL LVL WM BEIGE Unitronix Electronics Limited
1689960000 Weidmuller 8000 2012+ TERM FEED-THRU DUAL LVL WM BEIGE EKT Electronics Co., Ltd
1689960000 Weidmuller 8000 2012+ TERM FEED-THRU DUAL LVL WM BEIGE TPC Global Service Co.Ltd.
ASGMA21 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Ground, Earth Green, Yellow 14-22 AWG
ASGMA21 Amphenol PCD 147530 2016+ TERM BLOCK ANGLED GROUND 5MM Unitronix Electronics Limited
ASGMA21 Amphenol PCD 287370 2016+ TERM BLOCK ANGLED GROUND 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6508-31 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
24-6508-31 Aries Electronics 147830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6508-31 Aries Electronics 272350 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
24-6508-31 Aries Electronics 147860 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Unitronix Electronics Limited
24-6508-31 Aries Electronics 291050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
796985-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws