Location : Home > A > ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD 57399 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD 79010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD 79010 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ CMOS SMD 139750 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3211758 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Orange 10-24 AWG
3211758 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3211758 Phoenix Contact 147610 2016+ PT 4 OG Unitronix Electronics Limited
3211758 Phoenix Contact 287850 2016+ PT 4 OG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-118LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
76308-118LF Amphenol FCI 147150 2016+ CONN RCPT 18POS T/H GOLD Unitronix Electronics Limited
76308-118LF Amphenol FCI 287610 2016+ CONN RCPT 18POS T/H GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
76308-118LF IC 58990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1673330000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1673330000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08MM 90 3POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1673330000 Weidmuller 157520 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1673330000 Weidmuller 298490 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
446-83-220-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
446-83-220-41-036101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
446-83-220-41-036101 Preci-Dip 298570 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
821-22-022-10-000101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 22 Position Spring Piston Connector Through Hole
821-22-022-10-000101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
821-22-022-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
821-22-022-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .137 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
821-22-022-10-000101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 22POS SNGL .137 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd