Location : Home > A > ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 139690 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 62065 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 139690 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 57339 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-14.7456MHZ-LR-T OSC MEMS 14.7456MHZ CMOS SMD 78990 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CMHZ5228B TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 250MW SOD123
CMHZ5228B TR CENTRAL 989000 16+ROHS SOD123 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
0387490141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
3213742 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 6 Position Feed Through Gray 14-26 AWG
3213742 IC 58750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3213742 Phoenix Contact 146970 2016+ CONN TERM BLOCK 3 LVL 6 POS Unitronix Electronics Limited
3213742 Phoenix Contact 287970 2016+ CONN TERM BLOCK 3 LVL 6 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395121507 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole