Location : Home > A > ASFLMPC-100.000MHZ-T3
ASFLMPC-100.000MHZ-T3
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-100.000MHZ-T3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 42075 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 97410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 57499 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-100.000MHZ-T3 OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 97410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-83-064-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-83-046-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1359560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1359560000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1359560000 Weidmuller 147740 2016+ S2C-SMT 3.50/22/90G 3.2SN BK R Unitronix Electronics Limited
56605-307ALF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 7 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
56605-307ALF Amphenol FCI 157150 2016+ CONN RCPT Unitronix Electronics Limited
56605-307ALF Amphenol FCI 297350 2016+ CONN RCPT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
56605-307ALF IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5054063060 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Gold
5054063060 Molex, LLC 157350 2016+ 1.5 WB REC (KAPTON) Unitronix Electronics Limited
5054063060 Molex, LLC 297750 2016+ 1.5 WB REC (KAPTON) Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1438842-1 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1851090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Blade Pins, Shrouded (4 Side) 0.400" (10.16mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1851090000 Weidmuller 157820 2016+ SU 10.16HP/07/90SF3.5AG BK Unitronix Electronics Limited
6-104910-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
6-104910-5 Electronics 27059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
6-104910-5 Electronics 27059 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
6-104910-5 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5432083 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
5432083 Phoenix Contact 157290 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5432083 Phoenix Contact 287990 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5431505 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole