Location : Home > A > ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 140120 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 32345 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 140120 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 57769 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMPC-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD 98410 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTVO101250 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
OSTVO101250 IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTVO101250 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTVO101250 On Shore Technology Inc. 156930 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
801-43-028-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
714-43-148-31-018000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 48POS GOLD
714-43-148-31-018000 IC 57600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
714-43-148-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157370 2016+ CONN SOCKET SIP 48POS GOLD Unitronix Electronics Limited
714-43-148-31-018000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277490 2016+ CONN SOCKET SIP 48POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
833-87-080-10-287101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 80 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
1-796695-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-796695-7 TE Connectivity AMP Connectors 157770 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-796695-7 TE Connectivity AMP Connectors 299150 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430002-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
430002-17-0 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
433305-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
MDF7-22D-2.54DSA(55) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
MDF7-22D-2.54DSA(55) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
MDF7-22D-2.54DSA(55) IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386006628 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 28 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
562012210 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 21 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
1-796641-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796641-9 987764 13+ Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
1-796641-9 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-796641-9 TE Connectivity AMP Connectors 157630 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1-796641-9 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ TERM BLOCK PLUG 19POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com