Location : Home > A > ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 139710 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 62085 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 139710 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 57359 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMB-7.3728MHZ-LR-T OSC MEMS 7.3728MHZ CMOS SMD 78490 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
22-0517-90C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 22POS GOLD
22-0517-90C Aries Electronics 156990 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Unitronix Electronics Limited
22-0517-90C Aries Electronics 278050 2016+ CONN SOCKET SIP 22POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-43-162-41-008000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1776282-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1776282-5 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1776282-5 Electronics 25171 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1776282-5 Electronics 25171 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
811-22-029-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 29 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-029-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-029-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 29 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-029-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 29 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-029-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 29 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-008-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-008-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS SNGL .315 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-008-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 8POS SNGL .315 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-008-30-003101 STOCK 45630 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
325123-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325123-24-0 IC 59750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0513532600 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 26 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)