Location : Home > A > ASFLMB-27.000MHZ-LR-T
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 140050 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 62425 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 140050 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 57699 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMB-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ CMOS SMD 78390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPSE-S28-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
SFM210-LPSE-S28-ST-BK Sullins Connector Solutions 147010 2016+ CONN HEADER 1MM 28POS Unitronix Electronics Limited
801-83-043-20-442101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-043-20-442101 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-043-20-442101 Preci-Dip 147090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1-284541-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284541-4 IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284541-4 TE Connectivity AMP Connectors 157010 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284541-4 TE Connectivity AMP Connectors 297390 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS R/A 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-028-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
801-87-028-30-001101 Preci-Dip 147540 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-028-30-001101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68046-617 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold or Gold, GXT?
68046-617 Amphenol FCI 277870 2016+ CONN RCPT 34POS .100 DBL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68046-617 FCI 8000 2012+ CONN RCPT 34POS .100 DBL SMD EKT Electronics Co., Ltd
1715316 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1715316 Phoenix Contact 147120 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1715316 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1277560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1277560000 Weidmuller 147760 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1277560000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK PLUG 22POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-641215-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-641215-2 Electronics 27599 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-641215-2 IC 38710 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-641215-2 STOCK 46480 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
927855-6 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13.5-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated