Location : Home > A > ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 139560 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 61935 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 139560 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 57209 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLMB-1.8432MHZ-LR-T OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD 78810 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387344003 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws