Location : Home > A > ASFLMB-133.333MHZ-LR-T
ASFLMB-133.333MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLMB-133.333MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLMB-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 42425 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLMB-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 87770 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLMB-133.333MHZ-LR-T OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD 57849 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387006302 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws