Location : Home > A > ASFLM2-40.000-EC-T
ASFLM2-40.000-EC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLM2-40.000-EC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLM2-40.000-EC-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLM2-40.000-EC-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 41785 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLM2-40.000-EC-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 88390 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLM2-40.000-EC-T OSC MEMS 40.000MHZ LVCMOS SMD 57209 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-159-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
08-3508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD
08-3508-21 Aries Electronics 157490 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Unitronix Electronics Limited
08-3508-21 Aries Electronics 279050 2016+ CONN IC DIP SOCKET 8POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430305-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
430305-15-0 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1883300000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole