Location : Home > A > ASFLM2-27.000MHZ-LR-T
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 140080 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 62455 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 140080 Abracon LLC NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 57729 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASFLM2-27.000MHZ-LR-T OSC MEMS 27.000MHZ LVCMOS SMD 79130 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
316-87-159-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold