Location : Home > A > ASFLM2-12.288MHZ-LC-T
ASFLM2-12.288MHZ-LC-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFLM2-12.288MHZ-LC-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFLM2-12.288MHZ-LC-T OSC MEMS 12.288MHZ LVCMOS SMD 78150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFLM2-12.288MHZ-LC-T OSC MEMS 12.288MHZ LVCMOS SMD 42305 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFLM2-12.288MHZ-LC-T OSC MEMS 12.288MHZ LVCMOS SMD 78150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASFLM2-12.288MHZ-LC-T OSC MEMS 12.288MHZ LVCMOS SMD 57729 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386107305 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate