Location : Home > A > ASFL1-24.000MHZ-L-T
ASFL1-24.000MHZ-L-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASFL1-24.000MHZ-L-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASFL1-24.000MHZ-L-T OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD 88890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASFL1-24.000MHZ-L-T OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD 42125 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASFL1-24.000MHZ-L-T OSC XO 24.000MHZ HCMOS TTL SMD 88890 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386106404 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws