Location : Home > A > ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T
ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 78530 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 57839 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 78530 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPLV-100.000MHZ-LR-T OSC MEMS 100.000MHZ LVDS SMD 140190 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1896240000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 3 Position Feed Through Blue 10-26 AWG
1896240000 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1896240000 Weidmuller 147890 2016+ TERMINAL PDU 2.5/4/3AN BL Unitronix Electronics Limited
805-87-087-10-229101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
805-87-087-10-229101 IC 58150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
805-87-087-10-229101 Preci-Dip 147640 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Unitronix Electronics Limited
805-87-087-10-229101 Preci-Dip 289130 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
426-83-246-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325002-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws