Location : Home > A > ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T
ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 57569 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 77650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 77650 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPLP-150.000MHZ-LR-T OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD 139920 Abracon LLC 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
431615-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
431615-02-0 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
325102-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws