Location : Home > A > ASEMPC-76.800MHZ-LR-T
ASEMPC-76.800MHZ-LR-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-76.800MHZ-LR-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-76.800MHZ-LR-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-76.800MHZ-LR-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 57139 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-76.800MHZ-LR-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-76.800MHZ-LR-T OSC MEMS 76.8MHZ CMOS SMD 98910 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
801-87-027-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-027-65-410101 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-027-65-410101 Preci-Dip 147200 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-027-65-410101 Preci-Dip 288650 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0719731213 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
SSM-107-S-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle, Pass Through Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
813-SS-020-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 20 Position Spring Piston Connector Surface Mount
813-SS-020-30-002101 IC 59320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
813-SS-020-30-002101 Preci-Dip 147740 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Unitronix Electronics Limited
813-SS-020-30-002101 Preci-Dip 298110 2016+ CONN SPRING LOAD 20POS DUAL SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
813-SS-020-30-002101 Precidip 50000 15+ ORIGINAL Excellent Electronics Components Inc
432211-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
432211-13-0 IC 59860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546702-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
0015913044 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin
0015913044 MOLEXELE 1140 10+ Chaoxin Technology (HK) Limited
1725720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1725720000 Weidmuller 157220 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1725720000 Weidmuller 287510 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
180397-5 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 13-17 AWG Crimp Connector Non-Insulated