Location : Home > A > ASEMPC-75.000MHZ-Z-T
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 42035 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZD27C3V6P-M-08 IC 38990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZD27C3V6P-M-08 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BZD27C3V6P-M-08 VISHAY 30000 12+ SUBSMA Protec Engineering (S) Pte Ltd
RU 4D Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1.3KV 1.5A AXIAL
RU 4D TAICHIP 500000 2013+ DO-15 Leading(HK) IC Distributor Limited
RU 4D IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RM 11CV1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 1KV 1.2A AXIAL
RM 11CV1 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RM 11CV1 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325232-04-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
433203-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433203-03-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395326506 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole