Location : Home > A > ASEMPC-75.000MHZ-Z-T
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 42035 Abracon LLC 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
ASEMPC-75.000MHZ-Z-T OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD 97790 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBZ5230BLT1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 4.7V 225MW SOT23-3
MMBZ5230BLT1 ON-SEMISCG 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
MMBZ5230BLT1 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1710175 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1710175 Phoenix Contact 157590 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1710175 Phoenix Contact 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AT-4.9152MDGE-T Crystals and Oscillators Crystals 4.9152MHz ¡À20ppm Crystal 12pF 150 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC AEC-Q200 Surface Mount HC49/US
2355-2-00-44-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.191" (4.85mm) Silver
2355-2-00-44-00-00-07-0 40315 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
2355-2-00-44-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2355-2-00-44-00-00-07-0 STOCK 46520 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2-323096-2 Original 38974 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
2-323096-2 Semiconductor 19405 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
7690-6 Connectors, Interconnects Terminals - Screw Connectors 4 Pin Screw Terminal, Power Tap 6-32 Through Hole, Right Angle