Location : Home > A > ASEMPC-65.000MHZ-Z-T
ASEMPC-65.000MHZ-Z-T
Share on FacebookShare on Facebook
ASEMPC-65.000MHZ-Z-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ASEMPC-65.000MHZ-Z-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 99150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASEMPC-65.000MHZ-Z-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 57329 Abracon LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ASEMPC-65.000MHZ-Z-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 99150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
ASEMPC-65.000MHZ-Z-T OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD 99150 Abracon LLC 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
833-87-026-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-026-10-453101 Preci-Dip 147230 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-026-10-453101 Preci-Dip 288510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386906624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1625810000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1625810000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1625810000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.00 7POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1625810000 Weidmuller 146930 2016+ TERM BLOCK PLUG 7POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
68402-317LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
76382-307LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
76382-307LF 657894 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
76382-307LF 39674 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
76382-307LF FCI 8000 2012+ CONN HEADER 7POS .100 R/A GOLD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
76382-307LF IC 38780 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
5-147377-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
5-147377-4 Electronics 28031 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-147377-4 Electronics 28031 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-147377-4 STOCK 46080 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
103906-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold